Van
Az Bulutlu
27°C
Van
27°C
Az Bulutlu
Pazar Parçalı Bulutlu
28°C
Pazartesi Açık
27°C
Salı Az Bulutlu
29°C
Çarşamba Parçalı Bulutlu
30°C
AK Parti Van Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Ayhan Kayatürk seçim çalışmaları kapsamında esnafları ziyaret etti.
31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimler için AK Parti’den Van Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı olan Ayhan Kayatürk, vatandaşları ve esnafları ziyaret ederek, talep ve sorunlarını dinledi.
Ziyaretleri kapsamında açıklamalarda bulunan Kayatürk, “Tecrübelerimi ve deneyimlerimi memleketim Van’a aktarmak istiyorum. Van’ı ve sorunlarını bir Vanlı olarak çok iyi biliyorum. Bugün esnaflarımızı ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinledik. Van’ı güzel hizmetlerle buluşturup marka bir şehir haline getirmek en büyük hedefimdir” dedi.