Van
Açık
29°C
Van
29°C
Açık
Cumartesi Parçalı Bulutlu
26°C
Pazar Az Bulutlu
27°C
Pazartesi Açık
27°C
Salı Açık
29°C
Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, Türkiye Yıldızlar Karate Şampiyonası final maçında birbirlerine rakip olan ve ülkemizi uluslararası karşılaşmalarda temsil edecek Gürpınarlı sporcuları kabul etti.
Belediyenin desteğiyle ülkemizi Dünya Karate Şampiyonasında temsil edecek genç sporcular Berke Ulaş Ayten ve Emirhan Güngör’e başarılar dileyen Başkan Tanış, Gürpınar’ın spor alanında büyük bir atılım gerçekleştirdiğini söyledi.
Başkan Tanış, Gürpınar’ın hem Türkiye birincisi hem de Türkiye ikincisine ev sahipliği yapmasından dolayı sporcuların antrenörü Okan Aksu ve İlçe Spor Müdürü Vural İnal’a teşekkürlerini iletip, desteklerinin devam edeceğini belirtti.